Blog > Komentarze do wpisu
Czy polowania na zwierzęta powinny być zakazane?
Tek se myślę że częściowo powinni  ich zakazać. Jeszcze jakiś czas temu chamsko podpiłowywaliśmy różne budki myśliwych i strasznie się cieszyliśmy jak ktoś takie budki podpalał. Bo oni zabijają zwierzęta z lasu, na przykład jelenie albo dziki.

Mi się wydaje że tylko wtedy można zabijać jakieś zwierzęta jak jest ich za dużo, no bo człowiek jest ich jedynym naturalnym wrogiem. Ale to jest strasznie rzadki, bo zabijanie nie za bardzo leży w naturze człowieka bo on się żywił mięsem bardzo rzadko. Szympansy np. jedzą mięso tylko strasznie rzadko. Ja tam jestem za tym żeby polowań zakazać z małymi wyjątkami. Co wy na to?
wtorek, 03 stycznia 2006, ja.kocham.jungle

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Las my domem, *.play-internet.pl
2011/08/29 18:00:17
Powiedz chłopie czy ty wiesz co piszesz?? Po pierwsze człowiek niej jest naturalny wrogiem tylko reduktorem po drugie polowanie prowadzi sie po to aby populacje zwierzyny ŁOWNEJ utrzymac na odpowiednim poziomie masz przykład lisów to one w dużej mierze przyczynił sie do zanikania drobnej zwierzyny bo ich populacja sie zbyt rozrosła... A potrzecie poczytaj sobie coś o gospodarce łowieckiej zebys wiedział co piszesz... POZDRAWIAM